.

.

Рамнини со долг ракав со долги ракави за печатење на високи големини на фланелот Ацтек

Рамнини со долг ракав со долги ракави за печатење на високи големини на фланелот Ацтек

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

гордо носеше рамнини западно носење од 1961 година. Планините западни кошули се фалат со оригинален стил на земја, убави детали и квалитетна конструкција, и оваа не се разликува. Се одликува со затворање на предвремени, две џебови на градите со прилепувања, западни предни и задни јаки и спецификации за целосна големина и екстра долги опашки за дополнителна удобност со кои можете да тргнете наопаку. Овој стил има 100% памучен фланел со шема на Ацтек, за најновиот стил, топлина и удобност. : Целосно сечење со дополнителни долги опашки. Бисери за прицврстување на предните плочи, џебови и три прилепувања на манжетната за ракави. Западниот фронт и задниот јак. Машинско миење и суво на линијата. Завршена, опашка од кошула. Целосна година гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата