.

.

Miabella omesенски 14KT жолто злато удобност одговара на свадбениот бенд

Miabella omesенски 14KT жолто злато удобност одговара на свадбениот бенд

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете ја вашата loveубовна приказна со волшебниот миабела дами 14К свадбени бенд. Изработено со прецизна прецизност, овој исклучителен прстен широк 4мм е сведоштво за вечна елеганција и трајна посветеност . направена од сјајно злато од 14К, овој свадбен бенд има полиран финиш што издвојува светлиот сјај. Неговиот лесен дизајн обезбедува удобно вклопување, дозволувајќи им на вашата сакана да ја носи со благодат и леснотија. Класичен и минималистички стил на овој прстен ја отелотворува безвременската убавина, што го прави совршен симбол на вашата loveубов и посветеност . без разлика дали се носи самостојно како самостојно парче или наредено со други негувани прстени, овој разноврсен опсег додава допир на софистицираност на која било Ансамбл. Неговата едноставност зборува волумен, што го прави убав избор за модерната жена која го цени недоволно луксузот. Направено во 14 кт жолто злато. Ширина на опсегот : 4мм. Womenенски лесен свадбен бенд. Направено во Мексико. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата