.

.

Преодна подрачје за килим, црна, беж дневна соба лесна за чистење

Преодна подрачје за килим, црна, беж дневна соба лесна за чистење

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Се одликува со исклучително дефиниран дизајн на медалјон, создаден во беж и црна на длабоко црвено. Деталната граница има цветни акценти што ги рефлектираат боите во централната шема. Овој класичен килим ќе биде совршен завршен допир за вашиот простор за живеење. Машина за напојување направена од 100% полипропилен, овозможувајќи ви да уживате во овој квалитет на дизајн без загриженост. Оваа модел на ангажирање е достапна во повеќе големини за да можете да ја носите вашата тема во текот на вашиот дом. Findе најдете дека овој килим е лесен за грижа; Вакуум редовно да го одржува својот кадифен изглед за наредните години. Место чисто по потреба со благ детергент, не исушете го чисто или бели. Транзициски килим од 9x12 (8'9 '' x 12'3 '') Граница црна, беж дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна црна сенка и беж акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата