.

.

Гарда за замрзнување со одлична вредност за замрзнување со двојни вреќи за замрзнување, галон, брои

Гарда за замрзнување со одлична вредност за замрзнување со двојни вреќи за замрзнување, галон, брои

DEN 104.64

Количината на стоката
Това е достапна

Замрзнувањето на храната кај своите најсвежи никогаш не било полесно отколку со стражарот за замрзнување со голема вредност, двојно патент, галон за замрзнување, замрзнувач. Овој пакет содржи 40 торби за замрзнување со големина на галон, совршени за првични оброци, остатоци и многу повеќе. Нашите удобни торби со двојни патенти се исто така совршени за складирање на тоалети и други предмети за патување. За замрзната храна што вкусува свежо изработена, верувајте со голема вредност за замрзнување на замрзнувачот, двојни вреќи за замрзнување на галон. Производите со одлична вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Snap 'n кликнете на бравите на дизајнот во свежина . Совршени за замрзнување, вкусно печење и погодност за патување . Упатства за удобно користење на пакетот . Двоен патент . (40) 10 9/16in x 10 3/4in замрзнувач со големина на галон торби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата