.

.

Кавеитл Женски Кошули Дозвола, Женски Лето V-Вратот Печати Повик Лабава Врвот Краток Ракав V-Вратот Копче Блузи Блузи Пинк, XL

Кавеитл Женски Кошули Дозвола, Женски Лето V-Вратот Печати Повик Лабава Врвот Краток Ракав V-Вратот Копче Блузи Блузи Пинк,

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Лето V-Вратот Печати Повик Лабава Врвот Краток Ракав V-Вратот Копче Блузи Topsfeartes : 1.Маици во секојдневен стил, блуза со лабаво вклопување, маичка со врвови на вратот, плисирани и напред и назад.2.Кратките ракави не прават да се чувствувате кул, туку и ги кријат надлактиците на ласкав начин и создаваат изглед за слабеење. 3.Нашите проток возбуда краток ракав жените работат врвот е секојдневен, и облечен. Носењето со хеланки, фустан со висок струк, слаби фармерки, здолниште, панталони од костум или високи потпетици е совршено за работа или за сите форми на секојдневна употреба. 4.Овие трендовски кошули со кратки ракави се погодни за забава, шопинг, работа, одмор, свадба, дом, шопинг, плажа и други прилики.5.Дизајнот го прави совршен за секоја случајна пригода. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : V-Neck Style : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Женски Врвови Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина XL X-Големи 10 14 40 116cm/45.67" 43cm/16.93" 21cm/8.27 "74cm/29.13" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "рамо : 43см/16.93" ракав : 21см/8.27 "Должина : 74см/29.13" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип : в маици за вратот за жени, маици за жени, женски маици, женска маица, маици за жени,маици за жени, маици за жени, в врвови на вратот за жени,женски маици,женски кошули,кошули со кратки ракави за жени,кошули за жени,маици за жени лабаво вклопување, опремени маици за жени. Прилики : погоден за трчање, вежбање, спорт, салон, одличен за летно секојдневно носење. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата