.

.

Протеини Во Прав Миксер Шејкер Чаша Електричен Пренослив За Кафе Бесплатно СО USB Полнење 1200Mah, Бело

Протеини Во Прав Миксер Шејкер Чаша Електричен Пренослив За Кафе Бесплатно СО USB Полнење 1200Mah, Бело

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

големина : 121 x 90 x 196mmmaterial : Боја : Содржина на бело пакување : 1 x Shake cup1 x usb кабелсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Премиум вредност за парите : мешањето е направено од кое е сосема безбедно за регулативите за доенчиња, како и да биде отпорно на кршење. Не . Користете како што !. Уникатен и функционален привлечен дизајн : Бидете во центарот на вниманието со спектаклот за мешање вител! Капацитетот од 650 мл го прави овој совршен асистент на вашите тренинзи за да ви помогне да постигнете совршена фигура. Лудо користење од 2-часовно полнење : Уживајте во една година траење на батеријата со само едно полнење(врз основа на шема на употреба од три неделно). Моќниот мотор не обезбедува преостанати парчиња (перформансите може малку да се намалат кога полнењето е ниско). Лесно за чистење : - Едноставно истурете малку топла вода измешана со детергент, напојувајте го миксерот и сите чисти! СЕРТИФИКАЦИЈАТА IPX5 овозможува миење на надворешниот дел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата