.

.

Гомели Новороденче Принцеза Чевли Првите Пешаци Сандали Мека Единствена Креветчето Чевли Удобност Рамен Сандала Новороденче Девојчиња Розова +Бел Цвет 12 месеци

Гомели Новороденче Принцеза Чевли Првите Пешаци Сандали Мека Единствена Креветчето Чевли Удобност Рамен Сандала Новороденче

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Девојчиња, Новороденчиња, Новороденчиња, Мали Деца : Сандали За Девојчиња, Рамни Сандали, Чевли За Креветчиња, Чевли За Бебиња, Чевли За Први Пешаци, Чевли За Принцези Тип На Шема : Еднобојна, Сончогледова Боја : Розова, Златна, Бела (По Избор)Големина : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : рамно Прицврстување : Магичен Тип На Тапети : Затворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Летни Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Роденденски Забави, Крштевање,Забава, Фотографија Итн.Карактеристики : 1. МЕКА И УДОБНА : Сандалите За Девојчиња Се Изработени од Меки Материјали за СТП И Удобна Постава, Така Што Бебето ќе се Чувствува Пријатно кога Се Носи.2. НЕЛИЗГАЊЕ : Ѓонот Од Рамни Сандали Е Изработен од Гумен Материјал Што не Се Лизга, така што Има Добар Стисок Спречете Го Бебето Ефикасно Да Падне. 3. КЛАСИЧЕН & СИТЕ НАТПРЕВАР : Стилски Шупливи Затворени Пети Дизајн Одржува Модерен Лесно. Затворање на магична Лента за Погодност и Стабилност. Бебе Девојки Рамни Сандали може да Се Совпаднат Со Разни Видови Облека што нема Потреба повеќе да Се Грижите за Појавување.4. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Погоден За Носење Присуствувајте На Разни Прилики како Што Се Роденденска Забава, Семеен Собир, Собирање Пријатели и Фотографирање. Тоа ќе биде Одличен Фестивал, Роденден и Сите Празнични Подароци. Содржина на пакетот : 1 Пар Бебешки Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие Бебешки Сандали се Направени од Мек И Удобен Материјал.Нема Иритација на Кожата на Бебето и Обезбедува Удобност за Бебињата. ДИЗАЈН НА МАГИЧНА ЛЕНТА : Прилагодливиот Дизајн На Магична Лента Ги Прави Лесни за Ставање и полетување. Тие Цврсто се Вклопуваат На Нозете На Бебето и Нема Лесно да се Лизгаат. НЕЛИЗГАЊЕ : Оваа Бебешка Сандала со Печатен Единствен Дизајн Обезбедува Одредена Количина На Зафат за Бебето.Мекиот Ѓон Е Лесен за Свиткување, Бебето Не Треба Да Троши Огромна Физичка Сила за Ползење и Одење, така што Бебето Повеќе не Е Уморно од Индексирање и Одење. СИМПАТИЧНА И МОДА : Симпатични И Лесни Сандали За Девојчиња За Бебиња Можат да се Спарат со Облека Во Кој Било Стил. И Тоа Го Прави Излегувањето Од Вратата Многу Полесно. Стилскиот Дизајн Нема Лесно Да Излезе Од мода. Бебето Може Да Добие Толку Многу Комплименти во Секоја Пригода!. СЛАДОК ПОДАРОК : Овие Сандали за Новороденчиња Се Погодни за Венчавка,Роденденска Забава и Облекување Принцеза,Туш За Бебиња,Фотографирање, Секојдневен Живот или Какви било Други Прилики. И Тоа би бил Одличен Подарок За Крштевка, Роденденски Подарок и Какви Било Празнични Подароци за Мали Бебиња!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата