.

.

6Д Автентични веѓи Слични НА Коса Чешлање Обликување шминка за Обликување на Веѓи налепница за Веѓи

6Д Автентични веѓи Слични НА Коса Чешлање Обликување шминка за Обликување на Веѓи налепница за Веѓи

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

6Д Коса-Како Автентични Веѓи Чешлање Обликување Веѓа Обликувач шминка веѓа налепница Функција : Овие стап-на веѓи веднаш се трансформира вашиот изглед со целосна и природни веѓи.Веѓите на флик во секунди!Заборавете на неуредната апликација со лепила или вишок мастило и пудра по целото лице. Само исплакнете малку вода и излупете - СИТЕ СТЕ ГОТОВИ!Направени со водоотпорни пигменти, овие веѓи имаат силна моќ на престој до 15 дена.Ако може да биде заштитенза разлика од козметичкото тетовирање и трајниот вез, нашите веѓи не предизвикуваат апсолутно никаква штета или рани на кожата без време на опоравување. Држете се и останете прекрасни!Без разлика дали сакате остар лак, нежна кривина или исправена структура, можете да ги најдете совршените веѓи од нашиот избор за да ја ласкате формата на лицето.Количина : парче 10 Парапозиции Веѓи на саканата област.Навлажнете ја страната на хартијата со мала количина вода.Излупете полека и Готовообично забележете : не бришете вклучено тврдо пакување : 1 х6д Автентични Веѓи Слични на Коса Чешлање Обликување шминка за Обликување на Веѓи налепница За Веѓи Совршена И за професионална употреба или за лична употреба. Ако најдете непријатност на кожата, престанете да ја користите. Тоа е одличен подарок за девојка, сопруга, пријатели и оние кои немаат многу време да ја отстранат шминката. Поради рачни мерења, ве молиме дозволете мали отстапувања во мерењето. Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата