.

.

Машка Редовна Фит Јакна Цврста Боја Штанд Јака Патент Палто Со Џебови

Машка Редовна Фит Јакна Цврста Боја Штанд Јака Патент Палто Со Џебови

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО STORE Yzhm STORE ПРОДАВНИЦА !. [Нашата Продавница] : . ЈЖМ Е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на Женски Божиќен фустан, блузи, палто, јакна, кошула, Костим За Капење, бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, пј сет итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент!. Внимание : . Поради рачно мерење, постои разлика од 1-2 см, вашето разбирање ќе биде високо ценето!. Поради разликата во резолуцијата на екранот, Некои бои може да се појават разлики. вашето разбирање ќе биде високо ценето!. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно! ☃ СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Комплет со Патент со Целосна должина / куќишта со копчиња можат подобро да ве заштитат од ветер и ниски температури, издржлив материјал, удобен мек. ☃ ПОВОД : Класични јакни за дизајн за пролет, fall и студена зима, совршени за секојдневна облека, деловни активности, состаноци и забави или активности на отворено како пешачење, пикник, џогирање, возење велосипед, голф, патување и така натаму. Нега на облека : ладно миење Во Машина, се препорачува миење Раце; Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата. ☃ Нашето Ветување За Вас-Ние Сме Тука Да Ви Помогнеме : ) ако имате прашања во врска со големината, бојата или која било друга работа, слободно кажете ни. јакна за спасување на кучиња блејзер јакни за жени елеци за спасување за возрасни јакна женски јакни за жени јакни за дожд за жени водоотпорни јакни за мажи елеци за спасување за деца јакна за мотоцикли кожна јакна женски елек за спасување тексас јакна за жени кожна јакна за спасување за новороденчиња јакна за дожд јакни за жени северна јакна за лице женски јакни за дожд за мажи водоотпорен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата