.

.

Sumbel Industries Layered едриличарски колаж графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од К. Нари

Sumbel Industries Layered едриличарски колаж графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од

DEN 7196.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголема : 30 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : едриличар; Возило; Брод; Транспорт; Модерна; Вода, океан, море. Дизајн од К. Нари.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата