.

.

ПАРК Милениче Кученце Мало Куче Мачка Цртан Филм Животински Модел Памук Костим Облека облека тенка Елек Маица

ПАРК Милениче Кученце Мало Куче Мачка Цртан Филм Животински Модел Памук Костим Облека облека тенка Елек Маица

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

1 Изработена од врвен памук, оваа облека за миленичиња е мека, дише и погодна за кожата за домашни миленици. Дизајнот со кружен врат го прави погодно да се облече и соблече, како и внимателно да се вклопи во телото на домашните миленици. Исклучителната изработка гарантира дека има одлична текстура и е удобна за допир и издржлива за носење. Одликувајќи се со симпатичен дизајн на цртани животни, овој елек за миленичиња изгледа модерно и привлечно за вашето домашно милениче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата