.

.

Божиќ Декорација Дедо Мраз Шише Вино Шампањ Шише Торба Подарок Декорација

Божиќ Декорација Дедо Мраз Шише Вино Шампањ Шише Торба Подарок Декорација

DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Божиќна Декорација Шише Дедо Мраз Вино Шампањ Торба За Шишиња Подарок Декоратиопроизвод спецификации : Светла боја и фина изработка.Божиќ дедо мраз, снешко и елен дизајн, супер симпатична и слатка.Совршен капак за украсување на вашето шише.Одличен начин за облекување на вашите подароци.Тип : торбичка за шише со вино : крпа карактеристики : божиќен дизајн На Дедо Мраз / Снешко, декорација на работната површина, висина на кутијата за подароци : 30см / 11,81 " (околу)Ширина : 14 см / 5,51 инчи (околу)белешки : бојата на предметот може малку да се разликува од сликата поради разликите во поставките за осветлување и екран.Дозволете мали димензионални разлики поради различни рачни мерења.Пакетот вклучува : 1 Торба За Шише Со Вино Божиќна Декорација Шише Дедо Мраз Вино Шампањ Торба За Шишиња Подарок Декорација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата