.

.

Без граници на печатениот резервоар за јазици на јарем на јуниори

Без граници на печатениот резервоар за јазици на јарем на јуниори

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Комбинацијата на гранични отпечатоци и капчиња за капчиња го прават ова без граници за зачувување на јаки од чипка со клуч со грб со v-точка полите, единствениот боемски врв што ви треба ова лето. Тело : 100% поли печатен дрес. Чипка : 76% памук, 24% најлон. Чипка предно јарем. Трим на капчиња. Клучна дупка назад. V-точка полите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата