.

.

Tuphell Industries Три крави Сезонски цветни круни животни и инсекти Сликарство Нераспорен уметнички печатени wallидови

Tuphell Industries Три крави Сезонски цветни круни животни и инсекти Сликарство Нераспорен уметнички печатени wallидови

DEN 669.44

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 17 x 0,5 x 7 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : животно, говеда, крава, цицачи, фарма, фарма, цвет, букет, цветни. Дизајн од Нан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата