.

.

Мојот херој академија уникатен графички мета, големини S-3XL

Мојот херој академија уникатен графички мета, големини S-3XL

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата омилена манга и аниме направете совршена графичка мета со овој мој херој академија со кратки ракави унисекс. Вие, се разбира, имате одличен вкус, па затоа оваа мојата херојска академија Бакуго е за вас. Loveе ја сакате оваа пријатна, 100% памучна маица со својот прекрасен графички принт и удобно, опуштено вклопување. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Оваа маица е родова неутрална, дизајнирана за вас, за него, за неа, за нив!. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Белешка : Унисекс големина. За жените, препорачуваме да нарачате една големина надолу . © My Hero Academia, сите права се задржани. Мојата академија „Херој“ Унисекс графички мета за мажи и жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата