.

.

Време за одмор Лаванда Еднорог Дедо Мраз

Време за одмор Лаванда Еднорог Дедо Мраз

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете го вашиот празничен дух оваа сезона со празникот Лаванда Еднорог Дедо Мраз. Совршено за облекување како јулетид еднорог и давање подароци, оваа магична капа е дизајнирана во кадифен кадифена ткаенина со бела манжетна, рог на еднорог и уши, со постепена акцент на врвот. Долго на 17 инчи, ќе одговара на повеќето возрасни и ќе додаде шармантна талент на вашиот декор за одмор оваа година. Проверете ги сите забавни и хумористични божиќни облеки и додатоци од време на одмор, така што вашите свечености ќе бидат весели и светли. Ширете Божиќно расположение на голем начин кога го носите ова празнично време Лаванда Еднорог Дедо Мраз. "Време на одмор Лаванда Еднорог Дедо Мраз : Забавно и празнично ажурирање на традиционалната капа на Дедо Мраз. Издржливата кадифен ткаенина го олеснува забележувањето на чистата и да се чува за следната година. Една големина најмногу се вклопува. Специјални настани или комплетирање на ансамбл на Дедо Мраз. Помага да се направи сезоната на празници дополнителна посебна за секого. Се склопува за удобно и компактно складирање помеѓу сезоните на празници. Погодно и за затворено и за надворешна употреба “.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата