.

.

Spонсон Слама лажица

Spонсон Слама лажица

DEN 351.20

Количината на стоката
Това е достапна

Spонсон Slama Spoon нуди уникатна форма на тело и широко дејство за пливање заради неговиот ребрести дизајн. Лажицата SLAMA доаѓа со црна никел вртење и кука дизајнирана за разни предаторски видови риби. Spонсон Слама лажица : месинг сечило дизајниран за долги касти. Заразеното тело го менува протокот на вода за дополнително дејство и нарушување. Врвот на црниот никел и куката се повеќе отпорни на 'рѓа и траат подолго во услови на солена вода. 1-парче по пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата