.

.

Машки Кошули Мода Л Модерен Азик Печатење 3д Дигитално Печатење лесен ревер со Долги Ракави што Дише формално

Машки Кошули Мода Л Модерен Азик Печатење 3д Дигитално Печатење лесен ревер со Долги Ракави што Дише формално

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашиот принцип на услуги е да ги направиме клиентите задоволни, можете да ја добиете најдобрата услуга во нашата продавница, имате какви било прашања поврзани со стоката може да не контактирате, ние мора да бидеме најбрзата брзина за да одговорите!Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 117см/46.06" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 67см/26.38" Должина : 77см/30.31" Големина : Л САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 122см/48.03" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 69см/27.17" ДОЛЖИНА : 79 CM/31.10" големина : xl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 127cm/50.00" рамо : 52cm/20.47" ракав : 70cm/27.56" ДОЛЖИНА : 81 CM/31.89" големина : xxl сад : 18 Велика Британија : 22 еу : 48 биста : 133cm/52.36" рамо : 54СМ/21.26" ракав : 71см/27.95" должина : 83см/32.68" големина : Хххл сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 биста : 139см/54.72" РАМО : 56СМ/22.05" ракав : 72см/28.35" должина : 85см/33.46"Совет : ако не разберете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ, ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА ОВАА БЕЛЕШКА(големината XL генерално Е Погодна за 143lb, секоја големина Е Околу 16lb Разлика). Но, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.ПРЕДЛОГ : големината На Машките кошули е мала, ви препорачуваме да изберете 1-2 големина поголема ако сакате лабаво вклопување. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите ТКАЕНИНА : Овие кошули направени од одлична ткаенина, лесен, дише и мек допир, не се намалуваат и бледнеат, ја отстрануваат Влагата.НАТПРЕВАР ЗА ОБЛЕКА : овие кошули може лесно да се совпаднат Со хавајски кошули со кратки ракави, бела маица, блузи за резервоари за вежбање, дуксер од вратот на екипажот, атлетски дуксери, блејзер јакни, водоотпорен мантил, спортски капут, кимоно кардиган, плетен џемпер, одлично е да се совпадне со карго шорцеви, слаби фармерки, каприс, хеланки, панталони за суи, панталони и Така натаму. Повод - - - машка секојдневна кошула погодна за сите прилики и сезони како одмор, бритдеј, плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Состанок, Свадба и Патување, Класичните кошули за мажи ќе направат да се чувствувате убаво и елегантно кога го носите. Материјал : Мека Вискоза Ткаенина, Изработена Од Полиестер, Спандекс. Пакетот содржи : 1 ПАРЧИЊА кошула. Ткаенината ја отстранува влагата од кожата, брзо се суши и е мека на допир ,Одлична дишење и вентилација. Спортстил, Лесен и удобен без да ја жртвувате подвижноста, ја Штити вашата кожа од штетните Ултравиолетови Зраци. Кошулата може да се носи со фармерки, панталони, спортски панталони, патики, кожени чевли итн. Работата е подобра : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата