.

.

Американски Занаети 80лб Текстура Картон 12 X12 - Овесна Каша

Американски Занаети 80лб Текстура Картон 12 X12 - Овесна Каша

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете го вашиот проект веднаш со совршена хартија за страници со бележници, честитки, обележувачи, картички за подароци, мешани медиуми и многу повеќе! Оваа хартија е мазна од едната страна и текстура од другата страна. Тој е без киселина и архивски безбеден. Овој пакет содржи Американски Занаети Картон Со Текстура од 80 килограми, 25 идентични листови со текстура од 12х12 инчи. Достапно во различни бои : секој се продава одделно. Увезени. Оваа хартија е мазна од едната страна и текстура од другата страна. Тој е без киселина и архивски безбеден. Овој пакет содржи Американски Занаети Картон Со Текстура од 80 килограми, 25 идентични листови со текстура од 12х12 инчи. Достапно во различни бои : секој се продава одделно. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата