.

.

Клинички Максимален Хидратор - 1. оз

Клинички Максимален Хидратор - 1. оз

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Интензивен хидратантен крем кој ја активира способноста на кожата да гради и држи влага. Овој интензивен, луксузен хидратантен крем длабоко ја хидрира и ја зацврстува сувата кожа. Тоа помага да се минимизира појавата на фини линии за тен со младешки изглед. Тен со младешки изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата