.

.

Гејтс Притисок Црево Одговара изберете: 1988-СЛАВНА ЛИЧНОСТ НА ШЕВРОЛЕТ, 1988-ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ЦИЕРА

Гејтс Притисок Црево Одговара изберете: 1988-СЛАВНА ЛИЧНОСТ НА ШЕВРОЛЕТ, 1988-ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ЦИЕРА

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Замена На Склопот На Цревото За Притисок На Серво Воланот на вашето возило? Портите 363970 е директна замена со вклопување На Оригинален Дел Од Опремата. Гејтс 363970 Серво Волан О. Е. М Тип Црево Склопови. Апликација : 1992-1988 Oldsmobile, Cutlass Ciera, 4-Cyl. 2. 5 Л, Притисок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата