.

.

Декмод Бакар Метал Гинко Лист Жица Цветни Ѕид Декор

Декмод Бакар Метал Гинко Лист Жица Цветни Ѕид Декор

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Декмод Бакар Метал Гинко Лист Жица Цветни Ѕид Декор е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Создадете избалансиран простор на најкреативен начин со овој стручно изработен ѕиден декор за волшебна фокусна точка. Покажете ја вашата личност и претворете ги ѕидовите во уметничка галерија со овој волшебен ѕиден декор. Создава нежен изглед со овој декор на ѕид со бакарен акцент кој ќе изгледа исклучително над масата за конзоли, софата или преку рамка за кревет со низок профил. Оваа ставка бродови во 1 картон. Голем метален ѕиден декор со 5 големи вентилатори за лисја врзани заедно. Може да се закачи вертикално со помош на клучалките на грбот; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е еден бакар обоени ѕид скулптури. Глам стил. Препуштете се на гламурозниот луксуз на кадифни текстури, блескави детали и елегантни завршетоци за да го подигнете вашиот дом и да додадете софистициран талент. Овој ѕиден декор во стилот на глам е изработен од цврсто железо, што го прави издржлив додаток на секој дом. Лисја декорација на ѕид вклучува пет лисја структури во метална бакарна завршница. Волшебниот декор на ѕидот на цветната уметност има скулптура од бакарно железо во отворен стил од пет цвеќиња во форма на вентилатор со испреплетени стебла. Ѕидниот декор е со димензии 35 L x 1w x 34 H инчи и тежи 7,32 фунти. Бакар метал цвет ѕид декор се одликува со екстра голем апстрактен стил цветни ѕид дизајн покажувајќи 5 деликатни цвеќиња со стебла. Избришете ја со сува крпа. Ова остава ѕиден декор е изграден со преклопувачки дизајн постигнат преку заварување на структурите заедно. Глам стил. Декмод Бакар Метал Гинко Лист Жица Цветни Ѕид Декор прави совршен додаток на секој дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата