.

.

Кингстон Месинг КС2618А во. Центриран Тапа За Бања, Четкан Никел

Кингстон Месинг КС2618А во. Центриран Тапа За Бања, Четкан Никел

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Класичната уметност од крајот на 19 Век до почетокот на 20 Век е прекрасно огледувана во традиционалниот шарм на оваа славина. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Реставрацијата 4-инчен центриран тапа за бања со месинг скокачки прозорец и неговата избрана цврста конструкција од месинг и премиум четкана завршница со никел гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Донесете ја оваа славина во вашиот дом за да понудите допир на стар дизајн и исклучителни детали. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. Палубата монтирање 4 " центарсет 3-дупка инсталација. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. 1/2 " -14 нпсм врска. 4-13/16" излив дофат. 5-5/8" расчистување на изливот. 9-5/8" висина на изливот. Двојни вкрстени рачки за лесно ротирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата