.

.

Зеленило Во Секое време Каснува Нане Вкус Стоматолошки Третира За Кучиња, 10. Оз Торбичка

Зеленило Во Секое време Каснува Нане Вкус Стоматолошки Третира За Кучиња, 10. Оз Торбичка

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Зеленило Во Секое време Каснува Нане Вкус Стоматолошки Третира За Кучиња, ЗЕЛЕНИЛО ВО СЕКОЕ време КАСНУВАЊА се џвакање куче третира кои се мали, но големи во вкус. Специјално дизајнирани за често лекување, овие задоволства за кучиња Со Вкус На Нане имаат неодолив вкус за кој вашето куче сигурно ќе се тресе (или ќе се преврти). Секое лекување на кучиња е само 15 калории, што ги прави одлична опција за често лекување. Значи, без разлика дали барате третирања за обука или едноставно закуска со која ќе го третирате вашето куче, ЗЕЛЕНИЛОТО во СЕКОЕ време КАСНУВАЊАТА лесно се варат и се прават со природни состојки плус витамини, минерали и хранливи материи. Вашето куче ќе ја сака џвакачката текстура на овие задоволства за кучиња и ќе ви се допадне да знаете дека овие задоволства за кучиња се изработени во објекти со квалитетни состојки од целиот свет. Едноставно се хранат во секое време за среќно куче. Зеленило Во Секое време Каснувања Нане Вкус Стоматолошки Третира За Кучиња, 10.3 мл ТОРБИЧКА ЗЕЛЕНИЛО ВО СЕКОЕ време КАСНУВАЊА се џвакање куче третира кои се мали во големина, но големи во вкус. Специјално дизајнирани за често лекување, овие задоволства за кучиња Со Вкус На Нане имаат неодолив вкус вашето куче сигурно ќе се тресе (или ќе се преврти). Секое лекување на кучиња е само 15 калории, што ги прави одлична опција за често лекување. Значи, без разлика дали барате третирања за обука или едноставно закуска со која ќе го третирате вашето куче, ЗЕЛЕНИЛОТО во СЕКОЕ време КАСНУВАЊАТА лесно се варат и се прават со природни состојки плус витамини, минерали и хранливи материи. Вашето куче ќе ја сака џвакачката текстура на овие задоволства за кучиња и ќе ви се допадне да знаете дека овие задоволства за кучиња се изработени во објекти со квалитетни состојки од целиот свет. Едноставно се хранат во секое време за среќно куче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата