.

.

Сали Хансен-Чудо Гел-Принцот Чар-нане -0. - фл оз

Сали Хансен-Чудо Гел-Принцот Чар-нане -0. - фл оз

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

ЖИВОТ-ДОКАЗ ПОЛСКИ.Нашиот врвен лак за нокти отпорен на чипови, Лак За Чудо од Сали Хансен Е оригиналниот БЕЗ УВ светлина, домашен гел-лак. Салон гел резултати можете да направите сами. Подолготрајниот маникир. Чудотворниот Гел Е Бројот 1 што продава гелпол во САД.**#1 Боја На Ноктите* Нилсен $Најнови 52 Wks-W/E 05/27/17 сали Хансен Чудо гел лак, 0.5 fl оз : пробив во гел лак! Добијте го салонот погледнете дома со чудотворниот лак За Нокти Од Сали хансен. #1 продажба на гел-лак во САД*. Единствениот вистински гел маникир во 2 чекори без потреба од светлина. Нијанси што леле! Водење на револуцијата во технологијата на гел. НЕ Е потребна ув / ЛЕД светлина. Резултатите од салонот дома во 2 едноставни чекори!. Отстранува како обичен лак.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата