.

.

Женски Врвови Мода Халтер Резервоарот Блузи За Жени Лето Повик Еднобојна V Вратот Елек Камизола Маица Врвот, М

Женски Врвови Мода Халтер Резервоарот Блузи За Жени Лето Повик Еднобојна V Вратот Елек Камизола Маица Врвот, М

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Лето Повик Еднобојна V Вратот Елек Камизола Маица Врвот. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 30х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Подарок Момче 12 Памучна Беспрекорна Кошула Луда Пилешка Дама Топ Градник Камизоли Жени Поместена Топ јуниорска табела : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Должина : 67cm/26.38"Големина : M Биста : 95cm/37.40" Должина : 68cm/26.77"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Должина : 69cm/27.17"Големина : XL Биста : 105cm/41.34" Должина : 70cm/27.56"Големина : xxl Биста : 110cm/43.31" должина : 71cm/27.95" ● Материјал Q : полиестерската ткаенина е мека, дише, без проѕирна и висока еластична, удобна За Носење. €Карактеристики : Цврсти /Печатени Резервоари, Трендовски Гроздобер Графички Резервоари Елек, Летни Секојдневни Основни Маици Без Ракави, Хаваи Плажа Лабава Елек Ками, Летен Одмор Опуштени Резервоари Облека. `+Прилика : овој резервоар ками е погоден за вежбање, теретана, спорт, одмор, лежење низ куќата, секојдневно секојдневно носење, танц, пешачење, плажа, одмор и други активности на отворено. ①Совпаѓање : Овие резервоари се одлични за да одговараат со шорцеви со висок струк, здолништа, панталони, нозе, фармерки или спортски панталони за стилски изглед. Подобро со кардиган, јакна, блејзер за трендовски изглед. ●Нега На облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата