.

.

А1хц Октогонални Дупки Гума 31 48 Теракота Рампа Мат

А1хц Октогонални Дупки Гума 31 48 Теракота Рампа Мат

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Рампата е традиционална подлога против замор со дупки. Покрај тоа што им дава ефект на амортизирање на стапалата, ова служи за да се даде површина против лизгање за работилници и сервисни области каде што подот може да биде лизгав со течности и масла. Уникатните заострени рабови спречуваат опасности од сопнување и дупките на површината дозволуваат течноста и маслата да течат низ нив. Ова исто така може да се користи како надворешен влез мат. Душеците против замор се совршени за кујни, барови, соблекувални, базени, бањи и многу повеќе. Овие гумени душеци нудат поголема удобност за стапалата што стојат на врвот од нив. Направено од 100% природна гума. Доволно цврсто за да се користи во различни апликации. Дупките во подлогата обезбедуваат одлична дренажа што овозможува да поминат течност и остатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата