.

.

Алис Килими Егзо Крајбрежна Геометриска Внатрешна Надворешна Површина Тепих Сива 2' 2'11 2' 3' Акцент, Надворешен, Внатрешен Влез, Дневна Соба, Двор Правоаголник

Алис Килими Егзо Крајбрежна Геометриска Внатрешна Надворешна Површина Тепих Сива 2' 2'11 2' 3' Акцент, Надворешен, Внатрешен

DEN 1277.60

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете допир На Медитеранот во вашиот дом со Егзо Крајбрежниот Геометриски Тепих за Внатрешна/Надворешна Површина. Неговата класична шема на плочки од четириаголник и издржливата конструкција го прават разноврсен и стилски избор за секој простор. Влакната отпорни на дамки и избледување обезбедуваат долготрајни перформанси, додека неговата мала висина на купот му овозможува беспрекорно да се вклопи под вратите и мебелот. Овој килим е совршен за области со голем сообраќај и е безбеден и за деца и за домашни миленици. Користете го во вашата семејна соба, сончева соба, трем, палуба, дувло, дневна соба, игротека или расадник. Чистењето е ветре со само вакуум или брзо чистење на самото место, или извадете го надвор и користете благ детергент и градинарско црево за потемелно чистење.Карактеристики : Погоден За Внатрешна И Надворешна Употреба Машина произведена Во Турција од 100% Полипропилен За Траен квалитет Безбеден За употреба во области со голем сообраќај и долготраен за издржување На Неочекувани неред Убаво дизајнираната геометриска шема го подобрува секој изглед на просторијата 0,04 висината на купот овозможува да се вклопи под вратата или мебелот, што го прави идеален килим за спална соба или на кое Било друго место добро одговара за веранда, семејна соба, дневна соба, двор, палуба, трем, Белведер лесна нега со само вакуум или Тресење За Отстранување На Остатоци, Исчистете Ги Или Исчистете Ги Надвор Со Вода; испрскајте со градинарско црево за плакнење. Оставете да се исуши темелно. Погоден за внатрешна и надворешна употреба. Машина произведена Во Турција од 100% Полипропилен за траен квалитет. Безбедно за употреба во области со голем сообраќај и долготрајно издржување на неочекувани нереди.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата