.

.

Georgeорџ Машки и големи машки премиум редовните каки пантолони

Georgeорџ Машки и големи машки премиум редовните каки пантолони

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овие панталони на Georgeорџ Премиум Каки се дизајн за удобност, лесно движење и издржливост. Што повеќе би сакале? Флексната ткаенина и удобната лента за половината се совршени за секојдневна пригода и карактеристики на отпорни на дамки и својства отпорни на брчки. Редовното вклопување обезбедува малку дополнителна просторија на колкот и бутот. Исклучиво на. Материјал : 62% памук/36% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : редовно преку колковите и бутовите; права нога; седи под половината. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Агли предни џебови. Карактеристики : комфорна лента за половината; отпорен на брчки; Ослободување од дамка; јамки на појас. Машки каки панталони од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата