.

.

СЛАД ПИЈАТ 9. ОЗ

СЛАД ПИЈАТ 9. ОЗ

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Суплиген Слад Пијте 9,8 мл БОГАТ И КРЕМАСТ ВКУС : богатиот, кремаст вкус На Сулиген е нешто што е тешко да се игнорира, но Сулигенот не само што има добар вкус, туку е и добар за вас., ПРЕПОЛН со ХРАНЛИВИ МАТЕРИИ : Суплиген обезбедува различни хранливи материи кои играат голема улога во одржувањето на доброто здравје., СОДРЖИ АКТИГЕН : Суплиген содржи актиген мешавина од хранливи материи кои ослободуваат енергија што обезбедува релевантни витамини и минерали.ЗГОЛЕМЕТЕ се : Суплигенот му дава на вашето тело протеини и Витамини за да помогне во поддршката на нормалната енергија. Подобрете ја вашата исхрана со Пијалок за замена на оброк Од Ванила. Пакет од 12, ЗБОГАТЕН СО ВИТАМИНИ и МИНЕРАЛИ : Суплиген е формулиран во јамајка во 1976 година. Тоа е вкусен течен додаток за јадење преполн со 11 грама протеини 9 витамини и 6 минерали за да ве зајакне!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата