.

.

Делта Рп Лахара Интегриран Пренасочувач Када Излив-Бронза

Делта Рп Лахара Интегриран Пренасочувач Када Излив-Бронза

DEN 14435.20

Количината на стоката
Това е достапна

Делта РП51303 Карактеристики : . . покриено под ограничената доживотна гаранција На Делта. конструиран од пластика за сигурност. завршница со квалитет на бутот – ќе се спротивстави на ' рѓа и корозија преку секојдневна употреба. беспрекорно координира со производи од Лахара и други линии. ттуб излив опремен со класичен пренасочувач во стилот "повлекување". . Делта РП51303 Спецификации : . . ноќ : 3 " (од врвот до дното). должина : 6-3/4 " (од напред кон назад). двапати : 2-3/4 " (од лево кон десно). Стапка на проток : 18 литри-во минута. Делта Лахара : Када Излив - Повлекување Пренасочувач.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата