.

.

Круг Уметник Платно Рамка Празно Сликарство Одбори Мини Масло Сликарство Одбор

Круг Уметник Платно Рамка Празно Сликарство Одбори Мини Масло Сликарство Одбор

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Овој тркалезен САМ панел е конвенционално произведен панел и е монтиран со фино платно уметник. Ги задоволува потребите на воспитувачите, студентите и почетните уметници. Совршен е за училница, брзи студии или употреба на хоби. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Парична Казна лен. - Големина : Прибл. 15 х 15 х 1,5 см/ 5,91 х 5,91 х 0,59 инчи. - Погоден за сите видови медиуми, вклучувајќи масла, акрилик и темпера. - Тркалезна панел за сликање со мала големина за внатрешни и надворешни уметнички материјали за цртање. Лесен за носење и складирање. - Понудете совршена комбинација на квалитет, економичност и погодност. - Изграден за трајност и стабилност, тоа е совршен избор за студенти и хобисти. - Подарок за вашите пријатели кои сакаат самостојно сликање. Погоден за сите видови медиуми, вклучувајќи масла, акрилик и темпера. |Тркалезна панел за сликање со мала големина за внатрешни и надворешни уметнички материјали за цртање. Лесен за носење и складирање. / Понудете совршена комбинација на квалитет, економичност и погодност | / Изграден за трајност и стабилност, тоа е совршен избор за студенти и хобисти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата