.

.

Спакувани Партија Расте Со Тоа Bluetooth Безжичен Звучник Кој TWS Технологија, IP Отпорни На Вода

Спакувани Партија Расте Со Тоа Bluetooth Безжичен Звучник Кој TWS Технологија, IP Отпорни На Вода

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Спакувана Забава "Расте Со Тоа" Bluetooth Безжичен Звучникдобијте Ја Забавата Започна Со Спакуван Партиски Безжичен Bluetooth Звучник со TWS Технологија!Чувајте ги вашите омилени џемови минирање цела година со Оваа Спакувана Забава "Расте Со Тоа" Bluetooth Безжичен Звучник. Дизајниран имајќи го предвид секојдневието, овој звучник е отпорен на вода IPX5, може да се полни, пренослив и нуди 10 часа континуирано време за играње, што го прави совршен додаток на секоја студиска сесија доцна во ноќта, забава за танцување во студентски дом или викенд авантура. Разговарајте за забава!. За Спакувана Партијапакувана Забава го прави секојдневието забава со своите уникатни, достапни и искуствени производи дизајнирани во Остин, ТЕКСАС. Жената во сопственост и инспирирана од светли бои, бескрајни конфети и идејата за славење на малите нешта во животот (од полуродендени до последното пржење) сето тоа го прави овој бренд позитивна и забавна сила што луѓето ја запознале и ја сакаат. Со посветено следење На Забавни Девојки и познати личности на социјалните мрежи, Спакуваната Партија верува дека е доволно љубезна да ја сподели забавата со другите и да биде доволно самоуверена за да го направи вашиот сопствен живот забава секој ден. Измешајте и усогласете кој било од производите низ колекциите На Спакуваната Забава за да создадете свој свет на забава. 3.7 V/2500m Ah батерија за полнење за преносливост. Во текот на 10 часа време на игра (врз основа на 70% ниво на јачина на звук). Ipx5 отпорен на вода-штити од прскање вода во која било насока. 5w RMS моќ; 10w врв моќ. Bluetooth безжична технологија. Вграден микрофон за телефонски повици без раце. FM радио, мемориска картичка и aux режими. TWS (Вистински Безжичен Стерео) технологија-спарете два од овие звучници заедно за крајното звучно искуство!. Во полето : безжичен звучник, микро УСБ-кабел, водич за брз почеток, гарантна картичка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата