.

.

Нова Оем Замена Возачот Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2011-Бмв X3

Нова Оем Замена Возачот Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2011-Бмв X3

DEN 1295.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Возачка Страна За Замена НА ОЕМ Би-Ксенонски Објектив на Фаровите и Куќиштето, Со Адаптивно Осветлување. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Фар. Тоа Одговара На вашиот 2011-2014 Бмв Х3. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова ОЕМ Замена Возачот Страна Фарови Објектив и Домување, Се Вклопува 2011-2014 Бмв X3 Би-Ксенон, Со Адаптивни Фарови . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата