.

.

Фрижидер Магнет, Смола Фрижидер Магнет Различни Стилови Прекрасна Криво Вратот Цртан Филм Патка Магнетна Декоративна Смола Занает Дома Врата Прозорец 3д Патка Маг

Фрижидер Магнет, Смола Фрижидер Магнет Различни Стилови Прекрасна Криво Вратот Цртан Филм Патка Магнетна Декоративна Смола Занает

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опис : со магнетен, без мирис и безбеден, лесен за чистење, магнетот за фрижидер ќе го заштити вашиот фрижидер од гребнатини, лесен за апсорпција на производи од железо, фрижидери, табли со иглички или магнети со слики супериорни.Нашите магнети за фрижидери се дизајнирани во цртани форми на патки и се толку слатки што се закачуваат директно на секој метал. Не само што може да се користи како декорација на фрижидер, украсете канцелариски табли и ормари за складирање во училница, туку и држете ја вашата порака и омилените фотографии или слики на fridge.It конструиран е од материјал од синтетичка смола.Постојат 6 различни стилови за да изберете, и се во 2 различни големини.Совршен за фрижидер, куќиште за телефон, автомобил, врата, прозорец, табла, кабинет итн., за да додадете уметнички допир во вашиот фрижидер и мебел. Име на предметот : Фрижидер Магнет Материјал : Синтетичка Ресинусажа : Декорација Карактеристики : Цртан Филм, Силна Адсорпција, Детали За Магнетна Големина : Стил на Стоење : 6,5 см х 4см/2,56 "х 1,57" (Прибл.) Искривен Стил На Вратот : 6,5 см х 3,5 см/2,56 "х 1,38" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Магнет За Фрижидер со магнетен, без мирис и безбеден, лесен за чистење, магнетот за фрижидер ќе го заштити вашиот фрижидер од гребнатини, лесен за апсорпција на производи од железо, фрижидери, табли со иглички или магнети со слики супериорни. Нашите магнети за фрижидери се дизајнирани во цртани форми на патки и се толку слатки што се закачуваат директно на секој метал. Не само што може да се користи како декорација на фрижидер, украсете канцелариски табли и ормари за складирање во училница, туку и држете ја вашата порака и омилените фотографии или слики на фрижидерот. Изграден е од материјал од синтетичка смола. Постојат 6 различни стилови за да изберете, и се во 2 различни големини. Совршен за фрижидер, куќиште за телефон, автомобил, врата, прозорец, табла, кабинет итн., за да додадете уметнички допир во вашиот фрижидер и мебел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата