.

.

ACDelco - Диск Кочница Роторот Одговара изберете: 2003-ХОНДА ПИЛОТ, 2001-ACURA MDX

ACDelco - Диск Кочница Роторот Одговара изберете: 2003-ХОНДА ПИЛОТ, 2001-ACURA MDX

DEN 3333.60

Количината на стоката
Това е достапна

Професионален Вентилиран Ротор На Предната Сопирачка Од 1 Парче Од ACDelco. Количина : 1 По Пакување. Дизајниран користејќи ја најновата технологија, овој производ Од ACDelco има врвен квалитет и ќе работи подобро од рекламираното. Совршен за вашето возило и начин на живот, тој е произведен за да ги исполни или надмине строгите индустриски стандарди. ACDelco е тука со одлични производи кои се достапни по конкурентна цена. Компанијата прави се за да обезбеди најдобри можни решенија за вашите потреби. Сите производи На ACDelco се направени со стручна нега и создадени од професионалци за да ги исполнат сите ваши барања. Компанијата не прифаќа компромиси кога се работи за квалитет, така што можете да бидете сигурни дека сите производи имаат само првокласен квалитет. Со долгогодишно искуство во производството, ACDelco е името на кое можете да му верувате. Acdelco Диск Сопирачка Ротор Издржливост ACDelco Професионални Сопирачки се дизајнирани да помогнат да се спротивстави на корозија и предвремено абење. Тивко нема да слушнете многу од овие висококвалитетни сопирачки. Обезбедување квалитет Професионалните Сопирачки ACDelco се најтемелно, независно тестирани сопирачки на резервниот пазар. ACDelco ги доставува своите производи за сопирање преку низа методи за тестирање, вклучувајќи бучава/Вибрации/Грубост (NVH) и тестирање на издржливост/абење. Ова ни овозможува да го испорачаме висококвалитетниот производ што го очекува Клиентот На ACDelco. Ниту еден производител не ги тестира или ревидира своите производи за замена на сопирачките на ниво На ACDelco. Одговара Изберете : 2003-2008 ХОНДА ПИЛОТ 2001-2006 АКУРА МДХ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата