.

.

Перница симулиран Морганит со бело злато од розово ЦЗ 18КТ над Стерлинг Сребрен плоштад исфрлен ореол прстен

Перница симулиран Морганит со бело злато од розово ЦЗ 18КТ над Стерлинг Сребрен плоштад исфрлен ореол прстен

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Морганит е жежок нов тренд и така се и парчињата во стилот на ореол. Овој хало коктел прстен е задолжителен. Сега поседувајте фенси прстен со мек центар за праска поставен во розово злато над среброто од сребро. Центарот за моринит со 10-милиметарски перници е опкружен со измамено ореол на бело CZ, што го прави задебелен стопер за шоу од 1/2-инчи. Розово злато над стерлинг сребро. Хало прстен. Cz.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата