.

.

Чудото на природата само за уништувачот на мачки од мачки со тропски мирис на цут, Оз

Чудото на природата само за уништувачот на мачки од мачки со тропски мирис на цут, Оз

DEN 447.20

Количината на стоката
Това е достапна

Отстранувачите на миленичиња и миризници на природата на природата се доверлив бренд за расчистување на миленичиња за чистење на миленичиња повеќе од 30 години. Со проширувањето на помагалата за обука, легло за мачки, средства за дезинфекција и други производи, на марката „Чудо на природата“ може да му се верува да обезбеди иновативни решенија за низа проблеми со домашни миленици. Чудо на природата ® Само за уништувачот на миризби на кутии со мачки елиминира цврсти мириси на кутии за легло и воздушни, ткаенини и мириси на тврда површина! Формулата за чудесно пробив на природата реагира со тешки вградени мириси на кутии за легло што ги уништуваат на контакт. Безбедно за употреба на сите подлоги на легло и на повеќе површини. Другите елиминатори на миленичиња миленичиња едноставно ги маскираат непријатните мириси на миленичиња од еден извор, додека формулата за чудесно пробивање на природата реагира со непријатни мириси на миленичиња што ги уништуваат на контакт, на секоја површина. Спреј во кутијата за легло, во воздухот или на површини како што се душеци за кутии за легло или каде и да оди вашата мачка! Овој производ е безбеден за употреба околу домашни миленици и деца кога се користи како што е насочено. Верувајте на чудото кога наоѓате решенија за чист дом и среќно, здраво милениче. Напредната, формула со тројно дејствување работи на елиминирање на мириси на воздухот, ткаенина и тврда површина. Почнува да го сруши мирисот на контакт. Поточно дизајниран да не се фаќа за легло од мачки. Тропски мирис на цут. Безбедно за употреба околу домашни миленици и деца, кога се користи како режија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата