.

.

Wranlger машка ткаени фланелна кошула

Wranlger машка ткаени фланелна кошула

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вршената маичка со плетенка од машка фланела на Вранглер, мажјак со плетенка, е совршена за обични есенски облеки. Лесно е да се фрли графичка мета, или да се носи самостојно, оваа ткаена фланела со долг ракав е одлично парче за положување. Направено со слот за моливи, два предни џебови со размавта и удобно редовно вклопување. Редовно вклопување. Две предни џебови. Слот за молив. Кошула полите. Памук 55%, рециклиран полиестер 45%. Стил# HLB3 AWD.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата