.

.

Единствени поволни цени за женски сатенски долна облека, чипка за чипка на ками на врвови шорцеви пижами сетови за спиење на пижами

Единствени поволни цени за женски сатенски долна облека, чипка за чипка на ками на врвови шорцеви пижами сетови за спиење на

DEN 184.96

Количината на стоката
Това е достапна

Овој стил на дневна соба го поставува лесно да се облече или полетува, што може да ви даде светло и едноставно искуство за облекување и да ве одржува убаво и удобно цел ден. Врвот : Ками врвовите се карактеризираат со чипка, V-вратот и прилагодливата лента за шпагети. Крај : Панталоните се карактеризираат со еластична половината и елегантната чипка на чипка. Супер меките пижами поставени за жени се мазни, лесни, дише и удобно за носење. Овој сет на пижами е обичен и елегантен, дури и ако гостинските посети одеднаш, нема да се чувствувате засрамени, правејќи го вашиот дом поудобен. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, ширина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи х-мал. 100% полиестер. Увезен. Сатенска ткаенина. V-врат. Панел за чипка. Прилагодлива лента за шпагети. Еластична половината. Cami 2pcs салон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата