.

.

Лесни удобни балетски станови за удобност

Лесни удобни балетски станови за удобност

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Становите на балерина продолжуваат да се тренд, што го прави Дреј од Лесна улица совршен додаток на вашата гардероба со својот стил и да ги исечете деталите. Подобрено со лесно движење од страна на лесно ултра-лесни табани на улицата обезбедува потпетица на амортизирање на пети за целата дневна удобност. Лесна изградба на улични удобни бранови. Детали за парфери. Мека постава за трикоти за дополнителна удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата