.

.

Греј од Грејсон Социјална женска плус Графичка маица со кратки ракави Ханука

Греј од Грејсон Социјална женска плус Графичка маица со кратки ракави Ханука

DEN 222.08

Количината на стоката
Това е достапна

Нека започне прославата! Графички мета со теми од празници од Греј од Грејсон Социјал го одржува вашиот изглед забавен и стилски. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Деколте за лажичка; Стајлинг на пуловер. Графички предниот празник. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Homeенска плус големина на празнична графичка маица од Греј од Грејсон Социјал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата