.

.

Стефан Ф Остин 11 14 Рамка за диплома за стипендии

Стефан Ф Остин 11 14 Рамка за диплома за стипендии

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Литографскиот кампус и отворањето на дипломата се врамени во сатенска рамка со махагони со двојно мачење. Обичај направено за да одговара на вашата диплома. Сè што ви треба за да го вметнете вашиот документ и да ја закачите рамката е вклучено. Димензиите на рамката се разликуваат во зависност од големината на дипломата. СТЕФЕН Ф Остин 11 "x 14" Рамка за диплома за стипендии : Официјално лиценциран колегиумски производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата