.

.

Комо Блу ​​женски дуксер и панталони за дневна, сет од 2 парчиња

Комо Блу ​​женски дуксер и панталони за дневна, сет од 2 парчиња

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сет на Como Blu Lounge доаѓа со супер мек худи со долги ракави со соодветни џогери. Супер мек на допир и удобно создава модерна и релаксирачка вечер. Совршено за ноќи во гледање на вашата омилена програма или читање добра книга. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 худи и 1 пар панталони. Карактеристики на качулка : стил на пуловер; прикачен аспиратор; долги ракави; Kangеб на кенгур однапред; печатење на сите. Карактеристики на панталони : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за удобност; печатење на сите. Печатена пижама худи и панталони за жени од Комо Блу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата