.

.

Сонце ЏО 24в Висок Волумен Надувувач Со Адаптери, Само Алатка

Сонце ЏО 24в Висок Волумен Надувувач Со Адаптери, Само Алатка

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

ПУМПА! Зачувајте го здивот со 24 Волти безжична пренослива моќност на инфлација со Комплетот За Надувување СО Голем Волумен НА СОНЦЕТО ЏО. Опремена со три врзани адаптери за инфлација, оваа моќна рачна пумпа е совршена за играчки за базен, воздушни душеци, сплавови и многу повеќе! Напојуван од ексклузивниот систем НА литиум-јонски батерии НА САН ЏО, додадете батерија и полнач од 1,3 Ах (продадени одделно). Пумпајте спортска топка, наполнете плови во базен, надувајте речен сплав, воздушен душек и повеќе за неколку секунди-само притиснете го чкрапалото и испумпајте го! Вклучениот адаптер 0,5" адаптер, 0,19" и адаптерот 0,17" се врзани заедно, така што секогаш го имате при рака вистинскиот врв за инфлација. И кога забавата е завршена или е време да го спакувате воздушниот душек, Сонцето Ео брзо се претвора од надувувач на воздух во брз дефлатор. Значи, кога воздухот е низок, пумпајте го и Одете со ео®. 24в-АЈВ-КТ 24-Волтен Безжичен Комплет За Надувување Со Голем Волумен ОД СОНЦЕ ео®. ДОБИЈТЕ ОПРЕМЕН®. Само Алатката. Батеријата И Полначот НЕ Се Вклучени. Јонмакс 24-Волт Систем-Додадете ја Секоја Јонмакс Батерија и полнач Од Снег Џо + Сонце Џо за напојување!. 2-во-1 алатката за надувување/дефлатор се претвора во секунди. Моќната пумпа обезбедува 36 CFM максимален проток на воздух и брзина на воздухот од 188,8 МИЛЈИ НА ЧАС. 3 врзани адаптери за инфлација : 017", 0,19"и 0,5". Надувува воздушен душек со двојна големина за 35 секунди. Лесен и пренослив; совршен за патувања, кампување и забава покрај базенот. Тежи само 2,1 килограми!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата