.

.

Колекција Кралица Колоритен Сјај За Усни, Пламен

Колекција Кралица Колоритен Сјај За Усни, Пламен

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сјајна боја со претрупан чувство, со нијанси стручно дизајнирани за жени во боја! Заситените пигменти во боја изгледаат добро на усните како во цевката. Формулата е преполна со регенератори за усни за претрупан чувство. Колекција НА КРАЛИЦАТА COVERGIRL Колоритен Сјај, Пламен Q630 Сјајна боја со претрупан чувство, со нијанси стручно дизајнирани за жени во боја! . Заситените пигменти во боја изгледаат добро на усните како во цевката. Формулата е преполна со регенератори за усни за претрупан чувство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата