.

.

Продавници за слатки домови пријатно цврсто затворено килим во затворен простор, 7'10 9'10

Продавници за слатки домови пријатно цврсто затворено килим во затворен простор, 7'10 9'10

DEN 1024.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата пријатна колекција може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од цврсти бои до уникатни отпечатоци и доаѓаат во широк спектар на форми и големини. Направени во Турција, овие полипропиленски јута назад килими ќе обезбедат стил во текот на вашиот дом. Нашиот елегантен и функционален висок куп ќе му даде на вашиот дом топло и пријатно чувство. Овие турски килими се направени од квалитетни материјали кои се семејни и миленичиња пријателски и совршени за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, бањата, кујната, ходниците и надвор! Овде, во продавниците за слатки домови, нашата мисија е да испорачаме највисок квалитет на килими со најконкурентни цени! Карактеристики [Клучни атрибути] : Големина : 7'10 "x 9'10" (8 'x 10') Дебелина : 1,2 во. Боја : сива. [Висок куп] : Висока дебелина на куп од 1,2 инчи нуди идеална функционалност што е мека на допир, го намалува бучавата и обезбедува пријатно чувство под нозете на ладен ден . [јута и отпорна на дамка] : направена во Турција со висока Квалитет и полипропилен материјал отпорен на дамки и поддршка на јута. За да се обезбеди удобност и дополнителен зафат, се препорачува посебна набавка на подлога за килим . [Трендовски стил] : Оваа шарена цврста област за дизајн има цврста сива позадина со цврста боја на боја, додавајќи и подобрување на изгледот на вашиот дом. Неговиот безвременски дизајн може да се интегрира во најразлични стилови на домашен декор . [Детско и ПЕТ пријателски] : Безбедно за секојдневните области со сообраќај со високи стапала и поотпорни на непредвидливите хаос на живот од активност на деца или миленичиња . [Лесна нега] : Бесплатно стрес Чистењето вклучува редовно вакумирање (без четки/ролери) и нежно забележете чистење на мали дамки со благ детергент или чистач на тепих. Набори и виткање треба да се срамни со 5-7 дена редовна употреба. За да го забрзате овој процес, обратно го тркалате аголот со браздата и нежно да се примени притисок . [Препорачана просторија] : Овој килим ќе ги додаде завршните допири во вашата дневна соба, трпезаријата, канцеларијата, спалната соба, просторијата за донации, студентскиот дом, фоаје/влезна , Кујна, расадник, детска игротека и готов подрум . [Доверлив бренд] : Квалитетна машина ткаени килими направени во Турција повеќе од 20 години. Основана со аспирација да ги украси просторите во затворено и на отворено. Продавниците за слатки домови се стремат да обезбедат трендовски килими додека секогаш ги задоволуваат потребите на клиентите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата