.

.

Уни Топката Синиот Воздух Парична Казна Точка Ролери Пенкало на 3

Уни Топката Синиот Воздух Парична Казна Точка Ролери Пенкало на 3

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направете вашето пишување издвоите со овој 3-пакет НА uni-топката ВОЗДУХ задебелени букви сина ролери пенкала.Уживајте во непречено искуство со пишување СО ВОЗДУШНИ Порозни Точки Со Ролери Од унибол со средна точка од 0,7 мм. Овие пенкала имаат иновативен елегантен врв кој пишува под кој било агол додека произведува остри линии без прескокнување. Пенкалата со ролери со порозни точки се прилагодуваат на вашиот личен стил на држење за пишување, прилагодувајќи ја ширината на линијата во зависност од притисокот на вашата рака додека пишувате. Комбинирајќи го течното мастило на маркерот со издржливоста на ролери, овие пенкала овозможуваат непречено искуство со пишување додека обезбедуваат вашите документи да бидат лесни за читање. Погодни за различни задачи за пишување, вклучувајќи дневник, бележник или скицирање, овие пенкала се достапни во различни бои кои лесно се лизгаат преку хартија, доставувајќи живописни ознаки и линии. технологијата за супер Мастило уни обезбедува мастилото силно да се прилепува на хартијата, нудејќи заштита од измама, избледување и вода. Пластична штипка слична на стакло им дава стилски изглед на овие фини пенкала за обележување додека додава допир на погодност. Искуство без напор пишување во моментот кога пенкалото ќе удри во хартијата со разноврсна технологија на ВРВОТ на ПЕРНИЦАТА и течност, мастило со слободен проток.• Среден врв од 0,7 мм нуди неверојатна визуелна привлечност со живописна исплата во боја.* Погоден за различни задачи за пишување и креативни проекти со течно мастило на маркер и издржливост на ролери.* Мастилото отпорно на вода и бледнее ви помага да составите долготрајни, висококвалитетни документи што можете да ги архивирате • • уни Супер Мастило го заробува мастилото за гел во хартијата, создавајќи силна врска што се спротивставува на измама со документи.* Практичниот клип гарантира дека вашето омилено порозно пенкало е секогаш при рака • * Се одликува со џебен клип за практично носење • Непречено пишување порозните ролери се прилагодуваат на вашиот личен стил на зафат за пишување без напор под кој било агол.* Продадени како 3/Пакет. Продадени како 3/Пакет. Среден врв од 0,7 мм нуди неверојатна визуелна привлечност со живописна исплата во боја. Практичниот клип гарантира дека вашето омилено порозно пенкало е секогаш при рака. Погоден за различни задачи за пишување и креативни проекти со течно мастило на маркер и издржливост на ролери. Се одликува со џебен клип за практично носење. Мастилото отпорно на вода и бледнее ви помага да составите долготрајни, висококвалитетни документи што можете да ги архивирате. уни Супер Мастило го заробува мастилото за гел во хартијата, создавајќи силна врска што се спротивставува на измама со документи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата