.

.

- Дак Постелнина Постави Близнак Изградба Трактор Утешител Опрема Камион Јорган Капак За Деца Тинејџери Кран Булдожер Јорган Капак Жолта Автомобил Возило Кревет П

- Дак Постелнина Постави Близнак Изградба Трактор Утешител Опрема Камион Јорган Капак За Деца Тинејџери Кран Булдожер Јорган

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис На Производот. Зошто го избирате Г-ДАК?Г-ДАКЕ е бренд во домашна мода со 10 години професионално работење во домашни текстилни производи, имаме дизајн на различни стилови на комплети за постелнина и ќебе за најдобро да ги исполниме вашите барања, посветени сме да создадеме пријатна средина за спиење за да ја освоите вашата доверба со нашиот квалитет. Оригиналниот Дизајн На моделите е дизајниран од нашиот дизајнер, а сите видови дизајни можат добро да одговараат на вашиот домашен декор. Доверлив Квалитетимаме сопствени дизајнери и фабрика, од дизајн, производство и пакување, строго контролирајќи го секој производствен процес, а квалитетот на производите е загарантиран. Спецификацииматеријал : Полиестер. ГОЛЕМИНА Близнак 175х218 ( см) 68х90 ( инчен) Перница случај 20""x26""Целосна 200x228 ( см) 79x90 ( инчен) Перница случај 20""x26""Кралица 228x228 (см) 90x90 (инчен) Перница случај 20""x26""Крал 264x 228 (CM) 104x90 (инчен) перница случај 20""X36""". Процес на производство : Пренос на печатење [Специјални Упатства] податоците За оваа големина се нормален феномен дека грешката е во рамките на 2-4см поради различни методи на мерење. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода, без омекнувач, без белило, исушете ја сувата ниска топлина, без листови за сушење, пеглајте на тивок оган. Пакет : Пакет : 1 Прекривка За Јорган + 2 Навлаки За Перници € Корисни И практични, капакот на јорганот лесно се отстранува и мие. Еколошки реактивен процес На Печатење и боење,јасна шема,нашиот прекрасен избор на живописни бои нема да исчезне по миењето и се убав, елегантен начин за ажурирање на вашата спална соба. Ткаенината е отпорна на дамки, отпорна на избледување и отпорна на брчки за живеење без проблеми.Оваа навлака за јорган не собира прашина, коса. Машина за перење во ладна вода и сушење на ниско ниво, брчки resistant.It е карактеристичен по својата единствена мекост, тенкост и сила. Ве молиме Запомнете : Ова Е Прекривка За Јорган-НЕ утешител.Овој комплет за покривање на јорган не е совршен само за вашата спална соба,гостинска соба,дневна соба,Стан на Колеџ,туку и одлична Идеја За Подароци За Божиќни Новогодишни Подароци За момчиња девојки жени мажи дете дечко девојка возрасни. Упатство за нега : Нежно Перење Во Машина На Ниска Температура Не Избелувајте Не Сушете Чисти Суши брзо на суво суво ниско, отстранете веднаш, не пеглајте. Одделете ги во серии со темна и светла боја, кога ќе се измијат. Не ставајте течни детергенти за перење директно на постелнината, прво треба да ја растворите во водата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата