.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 127.68

Количината на стоката
Това е достапна

Анатомска форма што ќе направи да се чувствувате поудобно. Тие се хипоалергични, што ве спречува да имате алергии на вашата кожа. Тие го контролираат мирисот, затоа заборавете на оние вознемирувачки мириси за време на постпарталната фаза. Избегнувајте иритации, благодарение на мекото покритие. Ја спречува деликатната кожа на вашата интимна област да се иритира и да ја штити од елементи што можат да ја променат p H вредноста на вагината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата